قهرمانی مس رفسنجان در لیگ دسته یک و راهیابی به لیگ برتر

جشن قهرمانی و صعود به لیگ برتر تیم فوتبال مس رفسنجان با حضور «حیدر بهاروند»، سرپرست فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ و دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران برگزار شد. شاگردان «محمد ربیعی»، شب گذشته پس از تساوی یک بر یک مقابل...

قهرمانی مس رفسنجان در لیگ دسته یک و راهیابی به لیگ برتر
1399/05/27 | 13:27:12

جشن قهرمانی و صعود به لیگ برتر تیم فوتبال مس رفسنجان با حضور «حیدر بهاروند»، سرپرست فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ و دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران برگزار شد. شاگردان «محمد ربیعی»، شب گذشته پس از تساوی یک بر یک مقابل بادران جام قهرمانی رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال را بالای سر برده و به مسابقات لیگ برتر کشور راه یافتند.

در مراسم اهدای جام قهرمانی لیگ دسته اول فوتبال کشور، جام آزادگان، در پایان فصل 98 ـ 99 به تیم فوتبال مس رفسنجان «احمد انارکی‌محمدی»، معاون حقوقی و امور مجلس و استان‌های وزارت صمت، «حیدر ضیغمی»، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، «حسین احمدی»، مدیر مجتمع مس سرچشمه، «آرمان حسنی»، مدیرعامل موسسه صندوق بازنشستگی شرکت مس و «میثم پاریزی»، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، هیئت همراه، اعضای هیئت فوتبال استان کرمان و مسئولان محلی در محل ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان حضور داشتند.

شب گذشته در حالی هفته آخر رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور به پایان رسید که مس رفسنجان در شهر رفسنجان با تساوی یک بر یک مقابل بادران به کار خود پایان داد. اگرچه مس رفسنجان چند هفته مانده به پایان رقابت‌ها، قهرمانی و صعود خود به لیگ برتر را قطعی کرده بود. به این ترتیب مس رفسنجان با کسب 67 امتیاز از 34 بازی قهرمان لیگ دسته اول فوتبال کشور شد و به لیگ برتر راه یافت.

گفتنی است تیم فوتبال مس کرمان هم با 63 امتیاز و تفاضل یک گل کمتر از آلومینیوم اراک از صعود باز ماند و در جایگاه سوم جدول قرار گرفت.

 منبع: مس پرسشرکت معدنی و صنعتی گل گهر

رویش باورها در دل کویر

شرکت سرمایه‌گذاری پارسیان

معدن - صنایع معدنی - ساختمان

شرکت معدنی آهن آجین (آجیمکو)

گروه آجین متشکل از شرکت معدنی آهن آجین، شرکت معدنی مهر آجین، ...

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

چادرملو، نماد توسعه پایدار - پیشگام در تکمیل زنجیره تولید