مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق العاده میدکو

مجمع عمومی عادی سالانه با حضور بیش از 86 درصد از سهامداران روز دوشنبه 12 خردادماه سال 1399 در محل سالن آمفی تاتر ساختمان ستاد میدکو در تهران برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق العاده میدکو
1399/03/12 | 16:06:10

این مجمع با حضور بیش از 86 درصد از سهامداران روز دوشنبه 12 خردادماه سال 1399 در محل سالن آمفی تاتر ساختمان ستاد میدکو در تهران برگزار شد.

هچنین با عنایت به رعایت پروتکل های بهداشتی در خصوص بیماری کرونا و در راستای اجرای نامه شماره 104/31  به تاریخ  1398/12/20 ستاد ملی مبارزه با کرونا و مصوبه مدیریت محترم نظارت بر ناشران بورس و اوراق بهادار مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده میدکو به صورت زنده از طریق وب سایت آپارت پخش شد. 

در ابتدای جلسه و پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید، هیأت رییسه مجمع بر اساس ماده 101 قانون تجارت و ماده 30 اساسنامه شرکت به ریاست هیأت مدیره شرکت، جناب آقای دکتر قاسمی واگذار شد.

وی پس از حضور در جایگاه ریاست مجمع و اخذ رأی از سهامداران با اکثریت آرا جناب آقای امین تفرشی و علی فرخی را به عنوان ناظرین و خانم دکتر نعیمیان را به عنوان منشی جلسه انتخاب و در جایگاه هیأت رییسه مستقر نمودند. همچنین جناب آقای عطوفی به نمایندگی از موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود و آقایان رجبی و نیک عهد نمایندگان محترم سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسه حضور داشتند.

در این جلسه پس از ارائه گزارش هیأت مدیره توسط جناب آقای دکتر پورمند مدیر عامل محترم شرکت و نمایش فیلم از اقدامات انجام شده در سال گذشته و همچنین ارائه گزارش عملکرد سال 98 میدکو توسط جناب آقای دکتر ابراهیمی مدیر محترم برنامه ریزی، توسعه و تکنولوژی میدکو، قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت های مالی شرکت برای سال منتهی به 1398/12/29 به تصویب رسید.

بر این اساس، به ازای هر سهم مبلغ 273 ریال سود تقسیم شد و "موسسه حسابرسی رایمند" به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و "موسسه حسابرسی رایا رهیافت" به عنوان بازرس علی البدل تعیین شدند. تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیأت مدیره و تعیین پاداش عملکرد هیأت مدیره نیز از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بود .

همچنین در مجمع عمومی فوق العاده افزیش سرمایه شرکت از مبلغ 35/500 میلیارد ریال به 60/000 میلیارد ریال به تصویب رسید و برای 2 سال در اختیار هیأت مدیره قرار گرفت و مقرر گردید مرحله اول آن به میزان 9700 میلیارد ریال (معادل 27 درصد) سرمایه فعلی بلافاصله پس از مجمع اجرایی گردد.

منبع: میدکوشرکت معدنی و صنعتی گل گهر

رویش باورها در دل کویر

شرکت سرمایه‌گذاری پارسیان

معدن - صنایع معدنی - ساختمان

شرکت معدنی آهن آجین (آجیمکو)

گروه آجین متشکل از شرکت معدنی آهن آجین، شرکت معدنی مهر آجین، ...

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

چادرملو، نماد توسعه پایدار - پیشگام در تکمیل زنجیره تولید