رکورد داری فولاد خراسان

مجتمع فولاد خراسان با عرضه ۲۰۵ هزار و ۴۸۰ تن میلگرد، بیشترین حجم فروش میلگرد را در رینگ صنعتی بازار بورس کالا در ۶ ماه اول امسال به خود اختصاص داد.

رکورد داری فولاد خراسان
1400/07/21 | 09:44:13

کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفت: بر اساس داده‌های اعلام شده در سایت بورس کالای ایران، تناژ محصولات فروخته شده شرکت در بورس کالا در ۶ ماه نخست امسال بالغ بر ۱۵۳ هزار ۸۲۴ تن بوده که ارزش آن بیش از ۲۰.۷ هزار میلیارد ریال است و این مجتمع بزرگ صنعتی موفق به عرضه و فروش ۷۵درصد از محصولات خود در بورس کالا شده است.

وی افزود: رقابت برای خرید محصولات عرضه شده فولاد خراسان در رینگ معاملاتی بورس کالا در ۶ماه نخست امسال باعث شد تا صف خرید محصولات بیشتر و رکورد دار بیشترین فروش میلگرد در این رینگ صنعتی باشیم.

شایان ذکر است بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت بورس کالای ایران، در این مدت ۹۹هزار تن انواع شمش تولیدی شرکت فولاد خراسان در بورس کالا عرضه شده که ۶۱۵۰۰ تن از سبد شمش این شرکت به ارزش بیش از ۷.۲هزار میلیارد ریال به فروش رسیده است.

سیداحمدلطفی، رئیس کمیته فروش فولاد خراسان در خصوص استراتژی‌های فولاد خراسان برای بازاریابی و فروش در حوزه صادرات و فروش داخلی عنوان کرد: استراتژی شرکت برای بازارهای صادراتی متاثر از موقعیت فولاد خراسان و نزدیکی به بازار آسیای میانه، توسعه و نفوذ به بازارهای منطقه‌ای است.

حسین بختیاری، سرپرست معاونت بازاریابی و فروش فولاد خراسان خاطرنشان کرد: این شرکت در راستای شفاف‌سازی هرچه بیشتر، فروش محصولات خود را در بازارهای داخلی، از طریق بورس کالا انجام می‌دهد و این شفاف‌ترین شیوه فروش است.

به گفته وی، همه افرادی که متقاضی خرید محصولات فولاد خراسان هستند، می‌توانند از طریق بورس کالا به این محصولات دست یابند و این شیوه عرضه به منزله اعتقاد به شفافیت معاملاتی بنگاه اقتصادی است.

وی عدم انحصار در امر فروش و شفافیت عرضه و تقاضا را دو شاخص معاملات کالایی شرکت فولاد خراسان برشمرد.

 

منبع:روزگار معدنشرکت معدنی و صنعتی گل گهر

رویش باورها در دل کویر

شرکت سرمایه‌گذاری پارسیان

معدن - صنایع معدنی - ساختمان

شرکت معدنی آهن آجین (آجیمکو)

گروه آجین متشکل از شرکت معدنی آهن آجین، شرکت معدنی مهر آجین، ...

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

چادرملو، نماد توسعه پایدار - پیشگام در تکمیل زنجیره تولید