بهره برداری از کارخانه فولاد در میاندوآب

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جذب سرمایه برای راه‌اندازی کارخانه تولید فولاد در ناحیه صنعتی شهر چهاربرج گفت: در روزهای آینده عملیات اجرایی این کارخانه در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار و با اشتغالزایی برای هزار نفر آغاز می‌شود.

بهره برداری از کارخانه فولاد در میاندوآب
1399/12/10 | 10:30:30

مهدی عیسی زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار با بیان اینکه برای تحقق این مهم نیاز به همکاری همه آحاد مردم این منطقه است، اظهار داشت: تجهیزات مورد نیاز این کارخانه تا روز آینده به محل سرمایه گذاری می‌رسد و پس از تکمیل چرخه کامل تولید فولاد فعالیت آن آغاز خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه همچنین چند معدن نیز در منطقه شناسایی شده است که محصول از آنها استخراج و ماده خام این کارخانه را تامین می کند، افزود: با راه اندازی چرخه تولید فولاد در این شهرستان علاوه بر ایجاد زمینه اشتغال‌زایی زمینه رونق اقتصادی منطقه چهاربرج نیز فراهم خواهد شد.

 

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد فرصت‌های اشتغال یکی از مطالبه جوانان میاندوآب است، گفت: اکنون این مهم در حال تحقق است که باید در این زمینه همه مردم همکاری لازم را داشته باشند.

 

عیسی‌زاده با بیان اینکه سرمایه‌گذار قول مساعد برای بهره‌برداری از آن در طول ۹ ماه داده ‌است، اظهار داشت: به دنبال بهره‌برداری از این واحد تولیدی زمینه ایجاد سایر فرصت‌های شغلی مرتبط با آن نیز ایجاد می‌شود.

 

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های اولیه برای راه اندازی این واحد تولیدی از جمله راه دسترسی فراهم شده است، افزود: همچنین برای سهولت در حمل محصولات تولیدی در محل، با پیگیری‌های انجام شده و تفاهم نامه بسته شده بین شرکت راه‌آهن و سرمایه‌گذار در محل روستای مظفرآباد که خط راه‌آهن از آن می‌گذرد، سکوی ویژه‌ای ایجاد می‌شود تا انتقال بار به شهرهای دیگر به سهولت انجام پذیرد.

 

ناحیه صنعتی شهر چهاربرج در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار در روستای "اسلام آباد" از توابع این شهر در حال ایجاد است.

 

میاندوآب‌ دارای یک شهرک صنعتی است که در هشت کیلومتری جاده میاندوآب- شاهین دژ با مساحتی حدود ۱۲۰ هکتار و با ۹۰ واحد فعال بیش از یک هزار و ۱۶ نفر اشتغالزایی دارد.
منبع: ایرناشرکت معدنی و صنعتی گل گهر

رویش باورها در دل کویر

شرکت فناوران طیف صنعت کویر

طراحی و ساخت سیستم مکانیزاسیون جا به جایی مواد و اجسام

شرکت معدنی آهن آجین (آجیمکو)

گروه آجین متشکل از شرکت معدنی آهن آجین، شرکت معدنی مهر آجین، ...

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

چادرملو، نماد توسعه پایدار - پیشگام در تکمیل زنجیره تولید