فعالسازی 900 معدن غیر فعال استان کرمان، جهت ایجاد اشتغال پایدار و جهش تولید

تاکید رییس مجمع نمایندگان استان کرمان بر لزوم فعال شدن ۹۰۰ معدن غیر فعال استان کرمان جهت ایجاد اشتغال پایدار و جهش تولید در استان

فعالسازی 900 معدن غیر فعال استان کرمان، جهت ایجاد اشتغال پایدار و جهش تولید
1399/09/05 | 12:41:04

شهباز حسن‌پور، با اشاره به نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با وزیر صنعت، معدن و تجارت با محوریت بررسی مسائل و مشکلات استان کرمان در حوزه صنعت و معدن گفت: وزیر صمت اقدامات بسیار خوبی انجام داده‌اند که از جمله این اقدامات مرتفع نمودن مشکلات کالاهای دپو شده در گمرکات بوده است که امیدواریم این کار تداوم داشته باشد.

وی بر لزوم فعال شدن ۹۰۰ معدن غیر فعال استان کرمان جهت ایجاد اشتغال پایدار و جهش تولید در استان تاکید کرد و افزود: برای تسریع در تصمیم گیری‌ها و فعال کردن معادن استان از وزیر صمت درخواست تفویض اختیارات شورای معادن به استان داریم.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با بیان اینکه باید توجه ویژه به صادرات محصولات تولیدی صنعتی استان و آزاد سازی صادرات میلگرد شود، تصریح کرد: وزیر صمت باید همچنان پیگیر کاهش قیمت خودرو باشد.

وی با اشاره به مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی، بیان کرد: از وزیر صنعت، معدن و تجارت درخواست داریم که پیگیر مسئولیت‌های اجتماعی صنایع و معین‌های اقتصادی استان جهت کمک و ارائه خدمات به مردم استان کرمان باشند.

حسن‌پور بیان کرد: در نشست نمایندگان استان کرمان با وزیر صمت، مقرر شد هیئتی از سوی وزارت صمت جهت بررسی مسائل و مشکلات به استان کرمان اعزام شود.
منبع: ایسناشرکت معدنی و صنعتی گل گهر

رویش باورها در دل کویر

شرکت سرمایه‌گذاری پارسیان

معدن - صنایع معدنی - ساختمان

شرکت معدنی آهن آجین (آجیمکو)

گروه آجین متشکل از شرکت معدنی آهن آجین، شرکت معدنی مهر آجین، ...

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

چادرملو، نماد توسعه پایدار - پیشگام در تکمیل زنجیره تولید