image

معدنی و صنعتی چادرملو

آدرس : اردكان - خیابان ولیعصر، بالاتر از میرداماد، روبروی نیایش، بلوار اسفندیار، شماره 56

تلفن تماس : 021-88775935

فکس : 021-88882858

درباره معدنی و صنعتی چادرملو

مدیرعامل : ناصر تقی زاده

وب سایت : www.chadormalu.com

پست الکترونیکی :

سال تاسیس : 1371

تخصص : اکتشاف و استخراج و بهره برداری از معادن سنگ آهن و تولید کنسانتره از آن و تولید گندله تولید سنگ آهن (لامپ اور) تولید محصولات فولادی

زمینه فعالیت / دسته بندی : سنگ آهن (هماتیت، منیتیت) و کنسانتره آهن

درباره ما :

شركت معدنی و صنعتی چادرملو یک شرکت سهامی عام میباشد و در خرداد ماه 1371 در شهرستان یزد به ثبت رسیده است و در تاریخ 16/8/1377 مرکز شرکت به تهران منتقل شده است.
شرکت چادرملو در شروع با سرمایه گذاری بانک سپه و شرکت ملی فولاد ایران تأسیس شد. در حال حاضر نیز سهامداران ، شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و سایر سهامداران بخش حقیقی و حقوقی میباشد
در سال 1388 که مدیریت شرکت چادرملو به دست آقای مهندس محمود نوریان قرار گرفت توانست تنها با 3 خط تولید در معدن چادرملو اقدام به تولید چهار میلیون و 200 هزار تن کنسانتره سنگ آهن کند.
و توانست علاوه بر احداث و راه اندازی 2 خط تولید جدید کنسانتره، راندمان تولید 5 خط فرآوری را از ظرفیت اسمی هفت و نیم میلون تن به 10 و نیم میلیون تن افزایش دهد .
در عین حال سنگ بنای مجتمع عظیم صنعتی چادرملو با ساخت و راه اندازی کارخانه گندله سازی چادرملو در 25 کیلومتری اردکان یزد نیز گذاشته شد.
چادرملو با مشارکت در 2 طرح فولادی اقدام به راه اندازی واحد آهن اسفنجی و کارخانه شمش فولادی شرکت آهن و فولاد ارفع هر یک با ظرفیت 800 هزار تن در سال و واحد تولید آهن اسفنجی شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان با ظرفیت 800 هزار تن در سال به توسعه طرح های خود در مجتمع صنعتی ادامه دهد .
چادرملو در اوج تحریم ها توانست با ساخت کارخانه جدید فولاد سازی را در سال 1397 به پایان برساند و با تولید حدود 800 هزارتن شمش فولاد به یکی دیگر از اهداف خود دست یابد .
و به موازات ساخت این کارخانه طرح کارخانه شمش فولاد چادرملو کار ساخت کارخانه نورد سرمد ابرکوه با سرمایه گذاری 65 درصدی چادرملو در ابرکوه یزد آغاز شد. این واحد نیز با ظرفیت 500 هزارتن انواع مقاطع فولادی بعنوان محصول نهایی در زنجیره تولید در اوایل سال 1396 به بهره برداری رسید.
توسعه طرح های چادرملو با حمایت سهامداران حقیقی و حقوقی همراه بوده و است .
شرکت چادرملو یکی از بزرگترین شرکت‌های فولادی در کشورهستش که در زمینه استخراج سنگ آهن، فرآوری و تولید کنسانتره آهن، تولید گندله آهن انواع شمش فولادی از طریق به کارگیری و نظارت بر پیمانکاران، فعالیت دارد.