راهسازی و معدنی مبین

آدرس : تهران - خیابان میرزای شیرازی، بین کوچه 10 و 12، ساختمان تی پی کال، شماره 92، طبقه سوم

تلفن تماس : 021-88800900-4

فکس : 021-88893013

درباره راهسازی و معدنی مبین

مدیرعامل : علی خطیبی

وب سایت : www.mobinco.com

پست الکترونیکی : info@mobinco.com

سال تاسیس : 1368

تخصص : راهسازی – سد سازی – استخراج از معدن

زمینه فعالیت / دسته بندی : معدنکاری روباز

درباره ما :

شرکت راهسازی و معدنی مبین فعالیتش را از سال ۱۳۶۸ آغاز نموده و تبدیل به یکی از بزرگترين شرکت های خصوصی پیشرو در زمینه عملیات معدنکاری شده است و تاکنون بیش از 1.2 میلیارد تن عملیات باطله برداری و استخراج در معادن مختلف کشور انجام داده است. این مجموعه قصد دارد تا فعالیت معدنکاری خود را تا مرز یکصد و سی میلیون تن در سال و سرمایه گذاری جهت ایجاد کارخانجات تولید کنسانتره با ظرفیت ۱۰ میلیون تن افزایش دهد. همچنین این شرکت از ابتدای سال ۱۳۸۵ فعالیت‌های سد‌سازی را به کارنامه فعالیت‌های پیمانکاری خود افزود.
اين شركت هم اکنون توانسته است رتبه اول در حجم عملیات معدنی را در ایران و خاورمیانه بدست آورد. به طوری که در حال حاضر سالیانه بیش از یکصد میلیون تن عملیات استخراج و باطله برداری انجام داده و در اکثر معادن اصلی و بزرگ کشور فعالیت داشته و توانسته است بعنوان پیمانکاری توانمند برای کارفرمایان و دولتمردان بخصوص سازمان ایمیدرو، شرکت های ملی صنایع مس ایران و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران عمل نماید.
شرکت مبین با استراتژی ایجاد روحیه کار تیمی گروهی از پرسنل متخصص را در این مجموعه به کار گرفته است. این گروه متشکل از ۲۵۰۰ نفر نیروی انسانی توانمند و متخصص است که بر پایه‌ نیازهای داخلی، در محیطی فنی و بر مبنای معیارهای کار تیمی بهترین راهکارها و خدمات را جهت بهره برداری بهینه از معادن کشور ارائه می دهند. این مجموعه تلاش نموده تا بر پایه‌ یادگیری و یاددهی مستمر، محیطی تعاملی برای پرسنل خود به وجود آورد از این رو این شرکت با تکیه بر تجربیات و دانش فنی مدیران زبده و نیروهای متخصص و با استفاده از ماشین آلات تخصصی این حوزه کاری توانسته است تمام پروژه های خود را سریعتر از برنامه های پیش بینی شده و با ارزانترین قیمت به اتمام رساند.
در حال حاضر شرکت مبین بیش از ۴۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین معدنی در اختیار دارد که تعدادی از آنها از نظر سایز در ایران منحصر به فرد بوده و همچنین شرکت در زمینه نگهداری ماشین آلات تمامی استاندارد های جهانی را رعایت نموده و با توجه به اینکه کشور عزیزمان ایران، مدت زمان بسیار طولانی است که در تحریم اقتصادی قرار دارد و در نبود فعالیت نمایندگی کمپانی های سازنده و عدم امکان تامین به موقع قطعات یدکی، شرکت مبین با همت مدیران و کارشناسان فنی خود در بخش ماشین آلات اقدام به ساخت بیش از دو هزار نوع قطعه در داخل کشور نموده و علاوه بر ایجاد دانش فنی، جلوگیری از خروج ارز و ایجاد اشتغال موجب افزایش خود کفایی و اعتماد به نفس در فعالان صنایع در داخل کشور گردیده است.
شرکت راه‌سازی و معدنی مبین، به منظور ایجاد ارزش افزوده بیشتر در چرخه تولید مواد معدنی کشور در ادامه مسیر توسعه و سازندگی، و در تکمیل زنجیره ارزش، احداث کارخانجات فراوری در معدن مهدی آباد را آغاز نموده است. بدین منظور تکمیل عملیات اکتشافی، استخراج و باطله برداری، مطالعات و عملیات اجرایی ساخت کارخانجات، همزمان در این معدن در حال اجرا می باشد. معدن سرب و روی مهدی‌آباد که از بزرگترین معادن سرب و روی جهان محسوب می شود، پس از مدت ها انتظار، تولید ۸۰۰ هزار تن کنسانتره روی و ۸۰ هزار تن کنسانتره سرب را در دستور کار خود دارد. اجرایی شدن این پروژه، نه تنها آغاز فصل جدیدی در رشد صنعت سرب و روی کشور و جهان است، بلکه موجب ایجاد اشتغال بیش از یک هزار نفر در منطقه گردیده است.
برخی از فعالیت ها، گواهینامه ها و افتخارات شرکت:
رتبه یک پیمانکاری در رشته کاوش های زمینی
اولین شرکت های خصوصی پیشرو در زمینه عملیات معدنکاری
انجام بیش از یک میلیارد تن عملیات استخراج و باطله برداری در معادن مختلف کشور
فعالیت در اکثر معادن اصلی و بزرگ کشور
دارا بودن بیش از ۴۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین فعال در پروژه ها
دارنده گواهینامه‌ ISO 21500 در زمینه مدیریت پروژه
دارنده گواهینامه‌ ISO 9001 در زمینه مدیریت کیفیت
دارنده گواهینامه‌های ۱۸۰۰۱ وISO 14001 در زمینه بهداشت شغلی و محیط زیست
دارنده گواهینامه HSE-MS در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست